fındık fabrikasına işçi alımı

fındık fabrikasına işçi alımı


Etiketler
İş Adı fındık fabrikasına işçi alımı
Kategori is-imkanlari
Başvuru 0
Yazar isimkanlari.netfındık fabrikasına işçi alımı Hakkında Detaylar

fındık fabrikasına işçi alımı, Batı Karadeniz'in en önemli Fındık üretim merkezlerinden biri olan Alaplı, Dünyanın ve Türkiye'nin ilk organik Fındık kırma işleme ve paketleme entegre fabrikası Ereğli OSB'de kuruluyor

 

Türkiye'nin ve Batı Karadeniz'in en önemli Fındık üretim merkezlerinden biri olan Alaplı, Dünyanın ve Türkiye'nin ilk organik Fındık kırma işleme ve paketleme entegre fabrikası Ereğli OSB'de kuruluyor. İlçeye 10 kilometre uzaklıktaki, organik ürünleri ile adını duyuran Alaplı Ziraat Organik fındık Fabrikası AŞ ,Ereğli OSB kurulacak organik Fındık fabrikası yeni sezona üretime başlamayı hedefliyor.

Alaplı Ziraat Organik Fındık Fabrikası AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğdu, Kırsal Kalkınma Yatırımları Desteklemesi Programı kapsamında, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yüzde 50 hibesi ile başlanan Organik Fındık Fabrikası'nda çalışmaların devam ettiğini bildirdi. Tarım ve Orman Bakanlığı'nın yüzde 50'ye varan proje desteğinin 1 milyon 500 bin Türk lirası ve öz sermayenin de katkılarıyla Tesisin 3 milyon liraya mal olduğunu ifade eden Recep Gündoğdu açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: "Fabrikamız dünyanın ilk organik kırma işleme ve paketleme entegre fındık fabrikasıdır. Fabrikamız yılda 3 bin 500 ton organik fındık işleyerek dünya pazarına ihraç edecektir. Alaplı'da 600 organik fındık üreticisi mevcuttur.Fabrikamız dünya organik fındık pazarının taleplerine göre kurulmuştur. tam kapasiteli üretim yapıldığında 60 kişiye iş imkanı sağlayacaktır.Fabrikamız yeni fındık sezonun yetiştirilmeye çalışıyor. ülkemize hayırlı olsun."

Ereğli Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) 5 dönümlük alan üzerine yapımı süren Organik Fındık Fabrikası tamamlandığında 60 kişinin istihdam edileceği belirtildi

Sıradaki İş İmkanları

 • Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma  Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • Nikah Şekeri Yap Nikah Şekeri Yap Nikah şekeri yaparak para kazanma nikah şekeri veren firmalar iletişim
 • Evde Buzdolabı Magneti Yapma İşi Evde Buzdolabı Magneti Yapma İşi Evde Buzdolabi magneti yaparak para kazanabilirsiniz, zevk alacağınız ve çeşitli figürler üreteceğiniz evde magnet yapımı işi oldukça iyi gelir sağlıyor.
 • Evde Ekiş Para Kazanma Evde Ekiş Para Kazanma Evde Ek iş Yaparak para kazanma son yıllarda Türkiyede yaygınlaşmaya başlamıştır.Evden ek iş neler yapabilirim,en çok hangi ek işler gelir sağlar size makalemizde yardımcı olacağız.
 • Balon Paketleme İle Para kazan Balon Paketleme İle Para kazan Evden Paketleme İşi arayanlar ve ne iş yapabilirim diye soranlar sitemizi ziyaret ederek en güncel ve en kazançlı ek gelir işlerini öğrenebilirsiniz.
 • Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • kadınlara evde iş imkanı kadınlara evde iş imkanı kadınlara evde iş imkanı,Ev hanımlarına nasıl para kazanıcaklarını anlatan yazımızı oku sende para kazanmaya başla
 • Evden terlik Paketleme İşi Evden terlik Paketleme İşi Evden Terlik Paketleme işi ile kazançlı çıkacaksınız toptan terlikleri alıp hiç bir efor sarf etmeden paketleyip paranızı alıyorsunuz
 • Evde Pasta Yapma İşi Evde Pasta Yapma İşi HanımLar özel günlere,toplantılara,doğum günü,Partilere pastalar yaparak evden para kazanabilirsiniz.