Evden Bebek Süsü Yap Kazan

Evden Bebek Süsü Yap Kazan


Etiketler bebek görme süsü yap kazan,bebek süsü magnet yapma işi,yeni doğan süsleri yap
İş Adı Evden Bebek Süsü Yap Kazan
Kategori evden-para-kazanma
Başvuru 1677
Yazar isimkanlari.netEvden Bebek Süsü Yap Kazan Hakkında Detaylar

Hayatımıza Giren Bize Sonsuz huzur mutluluk yaşatan bu minicik ellere özel bebek süsleri ve hatıraları yapıp satmak istermisiniz ev hanımlarına en ideal evden iş imkanı peki nasıl yapılır bu işe nasıl başlanılır?

 

Yenidoğan bebek görme süsleri veya mevlüt süsleri ile misafirlere küçücük hediyeler moda oldu. 
Bebek görme magnet süsleri hatıra olarak her anne saklıyor ve misafirlerine veriyor.   
Bebek yaş günleri,diş partilerinde,bebek mevlütlerinde vs her alanda yapılabilen bebek süsleri hem hediye edilebilir hem satış yapılabilir.
Ev hanımları yaptıkça kazanacak kazandıkça kendine özgü üretimlerle dahada mutlu olacak bir iş imkanı.
Size Kendi yaptığım hediyelik olarak hazırladığım ve sonrasında çevrenin talebiyle gayet makul bir fiyatla satışa sunduğum bebek görme süslerini paylaşmak istiyorum.

1-Bu ürünleri nereden temin edebilirim soruları aklınızda ise.
Malzemeler;Küçük süs şişeler,İçerisine ben lavanta kokusu tercih ettim sizler ister şeker, kokular vs tercih edebilirsiniz.
Nazar boncukları,çevresi için dantel,tüy ve talep doğrultusunda dolap mıknatısları.Gayet uygun fiyata çarşılarda züccaciyelerden
veya süsleme toptancılarından bulabilrisiniz.


2-Şişelerin içini doldurduktan sonra,kenarlarını slikon yardımıyla dantel ile çevirdim.
Kapak kısmına tüylerimizi dikerek,nazar boncuğu ve ismi yerleştirdim.
3-Sonuç olarak harika bir Bebek görme süsü elde ettim.Bunları makul bir el işçiliği koyarak satışa sundum.

 

Sıradaki İş İmkanları

 • Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma  Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • Nikah Şekeri Yap Nikah Şekeri Yap Nikah şekeri yaparak para kazanma nikah şekeri veren firmalar iletişim
 • Evde Buzdolabı Magneti Yapma İşi Evde Buzdolabı Magneti Yapma İşi Evde Buzdolabi magneti yaparak para kazanabilirsiniz, zevk alacağınız ve çeşitli figürler üreteceğiniz evde magnet yapımı işi oldukça iyi gelir sağlıyor.
 • Evde Ekiş Para Kazanma Evde Ekiş Para Kazanma Evde Ek iş Yaparak para kazanma son yıllarda Türkiyede yaygınlaşmaya başlamıştır.Evden ek iş neler yapabilirim,en çok hangi ek işler gelir sağlar size makalemizde yardımcı olacağız.
 • Balon Paketleme İle Para kazan Balon Paketleme İle Para kazan Evden Paketleme İşi arayanlar ve ne iş yapabilirim diye soranlar sitemizi ziyaret ederek en güncel ve en kazançlı ek gelir işlerini öğrenebilirsiniz.
 • Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • kadınlara evde iş imkanı kadınlara evde iş imkanı kadınlara evde iş imkanı,Ev hanımlarına nasıl para kazanıcaklarını anlatan yazımızı oku sende para kazanmaya başla
 • Evden terlik Paketleme İşi Evden terlik Paketleme İşi Evden Terlik Paketleme işi ile kazançlı çıkacaksınız toptan terlikleri alıp hiç bir efor sarf etmeden paketleyip paranızı alıyorsunuz
 • Evde Pasta Yapma İşi Evde Pasta Yapma İşi HanımLar özel günlere,toplantılara,doğum günü,Partilere pastalar yaparak evden para kazanabilirsiniz.