evden nasıl para kazanırım

evden nasıl para kazanırım


Etiketler
İş Adı evden nasıl para kazanırım
Kategori evden-para-kazanma
Başvuru 1967
Yazar isimkanlari.netevden nasıl para kazanırım Hakkında Detaylar

Evden para kazanmak istiyorum diyor iseniz bu yazımızı okuyarak hangi işi yapmanız gerektiğini öğrenip hemen başlıyabilirsiniz

 

Evden Nasıl Para Kazanırım ? 

Merhaba girişimci , boş zamanlarını nakite çevirmek isteyen , el yetenekleri ile harçlığını çıkarmak isteyen kısacası isimkanlari.net adresinde buluşan tüm ziyaretçilerimiz hepiniz hoşgeldiniz.Bugün sizlerle işinize oldukça yarıyıcağınızı düşündüğümüz bir yazıyı paylaşıyoruz daha önce evden iş yapmış fakat şuanda bulamıyorsanız , daha önce hiç tecrübeniz yok fakat evden para kazanmak istiyor iseniz işinize yarıyacak bilgileri kaçırmayın deriz.

Evden para kazanmak istiyorsanız size lazım olucak en önemli şey tabiki bir bütçe değil zaman olucaktır.Zamanım var diyorsanız sorununuz yok demektir şimdi gelelim ne işler yapmak istediğinize kendinize en başından bir yol çizmeniz çok önemli bugün paketleme işi yarın blog yazarlığı olarak düşünürseniz hayal kırıklığına uğramanız muhtemel bir konu olucaktır.Eğer bilgisayar ile ilgiliyim diyor iseniz blog yazarak para kazanabilirsiniz tabi ki para kazanabilirsiniz deyip konuyu kapatmıyıcaz blog yazarlığı yaparak yani kendi web siteniz de içerik üretip bu yazılarınızdan para kazanmak istiyor iseniz sizlere yardımcı olabilmemiz için iletişim adresinden bu işle ilgileniceğinizi yazıp mail veya telefon adresi bırakmayı unutmayınız.Gelelim bilgisayar ile alakalı olmayan bölüme bilgisayar ile pek aranız yok veya bir blog yazarlığına ayırıcak vaktiniz yok o zaman evde günlük işler yaparak kendinize gelir sağlamak için uğraşabiliceğiniz bir takım kategoriler var.Bunlardan bir tanesine örnek vermek gerekirse internette sıkça dolaşan paketleme,toka yapımı vb. şeyler bunların yapımının tarifini artık hepimiz internet'den okuya okuya öğrendik fakat satışı yani bize gelir sağlıyıcak kısmı nasıl olur ? sizlerle onu konuşalım.

Diyelim ki çok güzel bir fikriniz var bu fikre örnek olarak evde kendinizin yaptığı şirin tatlılar,pastalar veya kışın giyilmesi için hem kullanışlı hemde bi hayli şık duran eldiven,atkı vb. ürünleriniz var tabiki bunları üretebilmek yapılmamış bir ürün yapmak takdire şayen bir durum fakat yaptığınız bu ürünleri nasıl paraya çevirebilirsiniz bunun en kolay yollarından birisi doğru kullanılmış bir sosyal medya hesabı olarak gösterebiliriz.Peki bu nasıl ? sorusunu duyar gibiyiz ek olarak günlük hayatta kullandığınız sosyal medya mecralarının haricinde yaptığınız ürün ile alakalı ilgi çekici bir isimle hesap açınız öneri olarak ilk kullanmanız gereken mecra instagram olmalıdır.Açtığınız instagram hesabın da yaptığınız ürünleri paylaşmadan önce kendinize bir plan yapmalısınız ve bu çok önemlidir.Pazartesi ve Perşembe günlerini seçtiniz paylaşım saatlerinizi ayarladınız geriye kalan tek şey ürünü sosyal medyada gezen zaman geçiren insanlara pazarlamak kaldı , işte burda ufak tefek sizi yormıyıcak ama gayet de ilgi çekicek değişiklikler size ek kazanç sağlayabilir.Örnek olarak yaptınız eldivenin resmini çektiniz çektiğiniz resim çok önemli tek bir yönde çekilmiş resim ürününüzü fazla ilgi çekici göstermeyebilir ürününüzün birden fazla resmini ışığı güzel ayarladığınız bir bölümde çekip telefon veya bilgisayarda birleştirdiğiniz ürünün bir köşesine rahatsız etmiyicek fakat da dikkat çekicek bir yazı , fiyat vb. bir şey eklediğiniz ürün artık sosyal medyada paylaşılmaya hazır.

Önerdiğimiz kurallara uyarak sosyal medyayı kullanırsanız kısa sürede insanların sizlerle iletişime geçtiğini geriye kalan tek şeyin verdikleri adrese ürününüzü göndermeniz kalıcağını kendiniz görüceksiniz.İşleri biraz daha hızlandırmak için instagram adresinize güvenilir fakat bütçeniz aşmıyıcak ürününüzün hedef grubuna göre takipçi satın alabilirsiniz ürünlerinizin en kısa sürede herkeze gözükmesinde faydalı olucaktır.Fakat takipçi satın alırken hedeflediğiniz gruba dikkat etmelisiniz.Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere kendinize dikkat etin takip etmeyi unutmayın...

Sıradaki İş İmkanları

 • Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma  Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • Nikah Şekeri Yap Nikah Şekeri Yap Nikah şekeri yaparak para kazanma nikah şekeri veren firmalar iletişim
 • Evde Buzdolabı Magneti Yapma İşi Evde Buzdolabı Magneti Yapma İşi Evde Buzdolabi magneti yaparak para kazanabilirsiniz, zevk alacağınız ve çeşitli figürler üreteceğiniz evde magnet yapımı işi oldukça iyi gelir sağlıyor.
 • Evde Ekiş Para Kazanma Evde Ekiş Para Kazanma Evde Ek iş Yaparak para kazanma son yıllarda Türkiyede yaygınlaşmaya başlamıştır.Evden ek iş neler yapabilirim,en çok hangi ek işler gelir sağlar size makalemizde yardımcı olacağız.
 • Balon Paketleme İle Para kazan Balon Paketleme İle Para kazan Evden Paketleme İşi arayanlar ve ne iş yapabilirim diye soranlar sitemizi ziyaret ederek en güncel ve en kazançlı ek gelir işlerini öğrenebilirsiniz.
 • Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • kadınlara evde iş imkanı kadınlara evde iş imkanı kadınlara evde iş imkanı,Ev hanımlarına nasıl para kazanıcaklarını anlatan yazımızı oku sende para kazanmaya başla
 • Evden terlik Paketleme İşi Evden terlik Paketleme İşi Evden Terlik Paketleme işi ile kazançlı çıkacaksınız toptan terlikleri alıp hiç bir efor sarf etmeden paketleyip paranızı alıyorsunuz
 • Evde Pasta Yapma İşi Evde Pasta Yapma İşi HanımLar özel günlere,toplantılara,doğum günü,Partilere pastalar yaparak evden para kazanabilirsiniz.