Stil Vazo Yaparak Ek Kazanç Sağlamak

Stil Vazo Yaparak Ek Kazanç Sağlamak


Etiketler
İş Adı Stil Vazo Yaparak Ek Kazanç Sağlamak
Kategori evden-para-kazanma
Başvuru 1023
Yazar isimkanlari.netStil Vazo Yaparak Ek Kazanç Sağlamak Hakkında Detaylar

Sizler de basit ama etkili para kazanma yollarını mı arıyorsanız evde vazo yaparak bunu sağlayabilirsiniz

 

Stil Vazolar İle Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz !

Eviniz de size ek gelir sağlayabilicek fakat sizi de aşırı derecede yormıyıcak işler yapıyorsanız veyahut arıyorsanız sevebiliceğiniz takip edebiliceğiniz iş imkanları sitemizde yeni bir konu ile sizlerleyiz.Basit ama şık vazolar üreterek güzel kazançlar elde edebilirsiniz.Yapımı ve daha fazlasını sizlere anlattık makalemizi okuyarak bu iş hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz...

Her birey zaman zaman kağıda bir şeyler karalamış hayallerini bir defterin köşesine çizmiştir.Biraz hayal gücü biraz da farklılık ile ticaret pazarında güzel yerler alabiliceğiniz ürünler tasarlayabilir bunların satışını dahi yapabilirsiniz isterseniz yapımından bahsedelim;

İlk olarak Elişi kağıdını ölçün ve bir makas veya maket bıçağı yardımıyla kesin. Elişi kağıtlarını kırtasiyelerden veya internetten bulabilirsiniz. Kağıdın üst kenarını eğri bırakabilirsiniz veya düz kesebilirsiniz.Kağıdın arka kısmına beyaz tutkal veya elişi dükkanlarında satılan toksik madde içermeyen akrilik dekupaj maddelerinden sürün. Yapıştırıcıyı kağıdın her tarafına sürdüğünüzden emin olun.Cam vazonuzun etrafını kağıtla kaplayın. Hava kabarcıklarını gidermek için üzerine nazikçe bastırın. Kullanmadan önce kurumasını bekleyin.

Hayalinizde ki vazoları yapmak el becerinize ve yapmak istediğiniz ürüne göre imalat süresi elbette ki değişecektir.Kağıdı kesmek için 20 saniye, kağıda tutkal sürmek için 20 saniye ve bardağı tutkallı kağıtla kaplamak için 20 saniye. Hazırladığınız vazolara çiçekler, kurutulmuş aranjmanlar ve hatta kereviz sapları veya limon otu bile koyabilirsiniz. İsterseniz bardağın dibine dilek mumu koyabilir ve oluşan karışık şekilleri büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Sıradaki İş İmkanları

 • Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Evde Kürdan Paketleme İle 3000 TL Kazanmak sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma  Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Tesbih İşi Yaparak Para Kazanma sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • Nikah Şekeri Yap Nikah Şekeri Yap Nikah şekeri yaparak para kazanma nikah şekeri veren firmalar iletişim
 • Evde Buzdolabı Magneti Yapma İşi Evde Buzdolabı Magneti Yapma İşi Evde Buzdolabi magneti yaparak para kazanabilirsiniz, zevk alacağınız ve çeşitli figürler üreteceğiniz evde magnet yapımı işi oldukça iyi gelir sağlıyor.
 • Evde Ekiş Para Kazanma Evde Ekiş Para Kazanma Evde Ek iş Yaparak para kazanma son yıllarda Türkiyede yaygınlaşmaya başlamıştır.Evden ek iş neler yapabilirim,en çok hangi ek işler gelir sağlar size makalemizde yardımcı olacağız.
 • Balon Paketleme İle Para kazan Balon Paketleme İle Para kazan Evden Paketleme İşi arayanlar ve ne iş yapabilirim diye soranlar sitemizi ziyaret ederek en güncel ve en kazançlı ek gelir işlerini öğrenebilirsiniz.
 • Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi iş imkanları en yeni eve iş veren firmalar.Goldmystic Altın kaplama is imkanı paketi sende takip et yeni iş fırsatlarını yakala.
 • kadınlara evde iş imkanı kadınlara evde iş imkanı kadınlara evde iş imkanı,Ev hanımlarına nasıl para kazanıcaklarını anlatan yazımızı oku sende para kazanmaya başla
 • Evden terlik Paketleme İşi Evden terlik Paketleme İşi Evden Terlik Paketleme işi ile kazançlı çıkacaksınız toptan terlikleri alıp hiç bir efor sarf etmeden paketleyip paranızı alıyorsunuz
 • Evde Pasta Yapma İşi Evde Pasta Yapma İşi HanımLar özel günlere,toplantılara,doğum günü,Partilere pastalar yaparak evden para kazanabilirsiniz.